ReklamaReklama

Atsispausdinti Facebook Twitter LinkedIn Twitter
Pastatu griovimas
Komentarai:
Visi komentarai (0) | Komentuoti
Įkelimo data: 2020-12-15 | Peržiūrėta: 22
Pastatu griovimas
Pastatų griovimas

Reikalavimas nugriauti ar atnaujinti pastatą atsiranda dėl įvairių priežasčių. Labai svarbu, kad būtų laikomasi tinkamo pastatu griovimo proceso.

Kiekvieno pastato gyvavimo trukmė vadinama "projektavimo trukme".

Kitos priežastys yra tai, kad naujos pakeičia senas struktūras. Konstrukcija prarado stabilumą arba gali turėti struktūrinių pažeidimų.

Pastatu griovimas – reiškia ardymą ar konstrukciju pašalinimą. Pastato griovimas yra statinio išmontavimo procesas po jo gyvavimo trukmės ar tinkamumo naudoti iš anksto planuojant ir kontroliuojant griovimo metodus.

Keturi pastato griovimo proceso etapai yra

a) Apklausa

b) Pavojingų medžiagų šalinimas

c) Plano rengimas

d) Saugos priemonės
Geodezijos

Apklausa reiškia įvairių pastato ar struktūros ir aplinkos savybių tyrimą. Dviejų tipų apklausos yra

a) Pastatų tyrimas

b) Struktūrinis tyrimas


riovimo įrankis, pvz., Trupintuvas, žirklės ar plaktukas, yra pritvirtintas prie rankos galo ir naudojamas pastatui suskaidyti iš viršaus į apačią. Mašina pašalina didelius konstrukcijos gabalus, o speciali priežasčių įgula suskaido gabalus ir rūšiuoja juos šalinimui.


Griovimo kamuolys griovimo, arba kranas ir rutulio griovimo, yra vienas iš seniausių ir labiausiai paplitusių būdų pastato griovimo ir paprastai naudojamas betono ir kitų mūro konstrukcijų. Griovimo kamuolys yra pakabinamas ant krano ar kitos sunkiosios įrangos kabelio. Kamuolys yra arba nukritęs ant konstrukcijos, arba įsmeigtas į konstrukciją, tiesiog sutraiškant pastatą pakartotiniais smūgiais.

Aukštos kvalifikacijos ir patyrę griovimo operatoriai turi atlikti griovimo kamuolys griovimo. Sklandumas kontroliuojant rutulio sūpynės yra labai svarbus, nes trūksta tikslo gali patarimas arba perkrauti kraną. Šiuo metodu nugriauto pastato dydį riboja krano dydis ir darbo patalpa, įskaitant artumą elektros linijoms.

Griovimo kamuolys griovimo sukuria daug dulkių, vibracijos ir triukšmo.
Selektyvus griovimas

Profesionalūs pastatu griovimo darbai - mūsų specializacija.


Raktažodžiai:

Pastatu griovimas, pastato griovimo darbai, pastatu griovimas kaina, pastato griovimo kaina, namo griovimas, namo griovimo kaina
Kaina: Sutartinė.
Miestas: Akmenės r.
Telefonas: 831357258
Atsispausdinti

Pranešti apie netinkamą skelbimą


Pranešimas:

Reklama

Statistika
Viso skelbimų: 97
Viso apsilankymų: 127252
Viso skelbimų peržiūrų: 562622

Vartotojo prisijungimas


Priminti slaptažodį | Registracija