DUK

Reklama

 
 
 
 
 
   
 
 
   
   
   
     
     

  Reklama

  • info@cybergates.lt info@cybergates.lt

   

   

  Kas yra epaieska.lt?

   

  epaieska.lt - tai  skelbimų portalas, internetinė prekyvietė  pirkimui ir pardavimui, apsikeitimui ir bendravimui su kitais vartotojais.

   

   

  Ar skelbimų talpinimas yra nemokamas?

  Skelbimai internetinėje svetainėje epaieska.lt publikuojami nemokamai. Tam tikros papildomos paslaugos (pvz. skelbimo išskyrimas iš kitų) gali būti mokamos, tačiau prieš pasirenkant tokias paslaugas, Jūs būsite perspėti apie sąlygas.  Kiek laiko publikuojamas skelbimas?

  Skelbimai publikuojami 60 kalendorinių dienų. Registruoti naudotojai turi galimybę nutraukti skelbimo publikavimą anksčiau arba bet kuriuo metu pratęsti jį.  Ar būtina registruotis?

  Ne, kad paskelbtumėte skelbimą, Jums nebūtina registruotis. Mes norime ir siekiame, kad šioje svetainėje skelbiami skelbimai būtų tvarkingi ir klasifikuoti.
  Registruoti naudotojai gali:

      * trinti savo skelbimus
      * redaguoti savo skelbimus
      * pratęsti savo skelbimų galiojimą.
      * Pakelti į viršų arba užsakyti mokamas paslaugas betkada

      * Reklamos transliavimas ir galimybė panaudoti uždirbtus pinigus mokamom paslaugom.

   

   

  Jei pastebėjau pažeidimą?

   

  Jeigu pastebėjote pažeidima/netinkama skelbimą galite pranešti Administracijai el.paštų: info@epaieska.lt

   

   

  Kaip galėčiau iškelti skelbimą į sąrašo viršu?

   

  Į sąrašo viršu galima pakelti dviems būdais: Mokamas užsakant iškelimą ir Nemokamas, prisijunkite prie paskyros. Toliau nueikite į Mano skelbimai. Tam kad pakelti skelbimą į sąrašo viršu prie skelbimo matysite užrašą Atnaujinti. Kiekviena skelbimą nemokamai galite pakelti į viršu kartą per dieną. Primename, kad talpinti vienodus skelbimus draudžiama ir jie bus ištrinti o Jūsų paskyra užblokuota. Naudokite mokamos paslaugos arba nemokama skelbimo pakelima karta per dieną.

   

   

  Kaip galėčiau užsakyti mokamas paslaugas?

   

  Mokamos paslaugos užsakomos skelbimo įvedimo metų arba Jūsų skelbimų sąrašo puslapyje Mano skelbimai. Prie kiekvieno skelbimo rasite užrašą Mokamos paslaugos. Atsiskaityti galima sms arba bankiniu pavedimų. Premija iki 70%, pildant sąskaitą banko pavedimu.

   

   

  Reklamos transliavimas (rodymas).

   

  Prisijunkite prie savo paskyros. Nueikite į skyrių "Reklama". Paspauskite "Pridėti naują". Įrašykite pavadinimą, pasirinkite reklminio skydelio dydžius ir kategorijas( iš pasirinktų kategorijų bus imami skelbimai) ir Jūsų tinklapio adresą (jei ketinate talpinti kodą ne primame puslapyje, nurodykite tikslų puslapio adresą) ir spauskite išsaugoti pakeitimus.

  Toliau spauskite "Gauti kodą". Gauta kodą įrašykite Jūsų puslapyje. Sistema automatiškai patikrins kodo egiztavimą Jūsų tinklapyje. Jei kodo neras, negalesite kaupti pinigus į savo epaieska.lt sąskaitą.

   

   

  Ar išrašote sąskaitas-faktūras?

   

  Dėl sąskaitos-faktūros išrašymo kreiptis kontaktais : info@epaieska.lt

  Reklama

  Statistika
  Viso skelbimų: 97
  Viso apsilankymų: 172056
  Viso skelbimų peržiūrų: 562622

  Vartotojo prisijungimas


  Priminti slaptažodį | Registracija